Seyahat

Enuygun’dan OpenAI ChatGPT destekli ilk yapay zeka seyahat asistanı ENBot yayında!

Türkiye’nin Lider Seyahat Pazarı Enuygun.com, yapay zeka destekli seyahat asistanı ENBot’u geliştirerek dünyada bir ilke imza attı. Eğitim OpenAI ChatGPT 4.0 versiyonu ile tasarlanan seyahat asistanı ile kullanıcılar gidecekleri yer için en ideal uçak biletini saniyeler içinde bulabilecek.

Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Seyahat Pazarı Enuygun.com, OpenAI ChatGPT sürüm 4.0 kullanılarak geliştirilen seyahat asistanı ENBot ile kullanıcıların uçak bileti ihtiyaçlarına büyük kolaylık sağlamayı hedefliyor. Seyahat edilecek yer ve tarih ile ideal uçak bileti fiyat karşılaştırması sunan ENBot, uçak bileti aramalarını kullanıcıları için kişiselleştiriyor.

ENBot, Enuygun.com ana sayfasındaki “Hızlı İşlemler” menüsünde yer almaktadır. Kullanıcı, menüde ENBot’a tıklayarak sanal asistan ile sohbet etmeye başlar. Seyahat konsepti, yer, tarih gibi bilgileri belirleyen kullanıcı için yapay zeka uygun eşleştirmeler yaparak ideal uçak bileti seçeneklerini sunuyor. Tüm kullanıcılar https://www.enuygun.com/enbot/ adresinden eriştikleri ENBot’a her türlü sorularını sorabilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

karayaziajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu